Redis (2.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Version
tr: Sürüm

en: Mode
tr: Kip

en: Performance
tr: Performans

en: Read/Write
tr: Okunur/Yazılır

en: Keys
tr: Anahtarlar
