Redis (8.x-1.10) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Version
vi: Phiên bản

en: Mode
vi: Chế độ

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Read/Write
vi: Đọc/Viết

en: Memory
vi: Bộ nhớ

en: Not connected.
vi: Chưa kết nối.
