Redis (8.x-1.11) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Version
cs: Verze

en: Mode
cs: Režim

en: Performance
cs: Výkon

en: Read/Write
cs: Čtení/Psaní

en: Keys
cs: Klíče
