Redis (8.x-1.11) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Version
it: Versione

en: Mode
it: Modalità

en: Performance
it: Prestazioni

en: Read/Write
it: Lettura/Scrittura

en: Keys
it: Chiavi
