Redis (8.x-1.11) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Version
ja: バージョン

en: Mode
ja: モード

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Client
ja: クライアント

en: Read/Write
ja: 表示／投稿
