Redis Watchdog (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Overview
af: Oorsig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Export
af: Voer uit

en: User
af: Gebruiker

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Referrer
af: Verwyser
