Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Export
eu: Esportatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Count
eu: Zenbatu

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Clear log messages
eu: Log mezuak ezabatu

en: This will permanently remove the log messages from the database.
eu: Eragiketa honek behin betiko ezabatuko ditu log mezuak datu-basetik.

en: Database log cleared.
eu: Datu basearen log-a ezabatu da.
