Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Count
ka: რაოდენობა
