Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Export
lt: Eksportuoti

en: User
lt: Narys

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Count
lt: Skaičius

en: Performance
lt: Veikimas

en: Clear log messages
lt: Išvalyti įrašų žinutes

en: This will permanently remove the log messages from the database.
lt: Tai visam laikui pašalins žurnalo įrašus iš duomenų bazės.

en: Database log cleared.
lt: Duomenų bazių žurnalas išvalytas.
