Redis Watchdog (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Overview
is: Yfirlit

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Export
is: Flytja út

en: User
is: Notandi

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Filter
is: Sía

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Performance
is: Afköst

en: Referrer
is: Tilvísandi
