Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ
