Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: On
cy: Ymlaen

en: Name
cy: Enw

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Users
cy: Defnyddwyr
