Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: On
fa: روشن

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Name
fa: نام

en: Issues
fa: پی آمدها

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Users
fa: کاربران
