Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: On
ca: Actiu

en: Projects
ca: Projectes

en: Name
ca: Nom

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Users
ca: Usuaris

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció
