Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Subject
et: Teema

en: On
et: Sees

en: Projects
et: Projektid

en: Name
et: Nimi

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Users
et: Kasutajad
