Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: On
hi: चालू

en: Projects
hi: परियोजनाओं

en: Name
hi: नाम

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Users
hi: प्रयोक्ता
