Redsys payment module (1.0.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Test
gl: Proba

en: Send
gl: Enviar

en: Your e-mail
gl: O seu correo electrónico

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Live
gl: Vista previa

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán

en: Polish
gl: Polaco

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Swedish
gl: Sueco

en: About
gl: Información

en: Catalan
gl: Catalán

en: Basque
gl: Vasco

en: Galician
gl: Galego
