Redsys payment module (1.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Language
gu: ભાષા

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Send
gu: મોકલો

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: About
gu: વિશે
