Redsys payment module (1.0.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Language
jv: Basa

en: Test
jv: Ujian

en: Send
jv: Kirim

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Dutch
jv: Belanda

en: Swedish
jv: Swedia

en: About
jv: Ngenani

en: Catalan
jv: Katalunya
