Redsys payment module (1.0.1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Language
ne: भाषा

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Polish
ne: पोलिश

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: About
ne: बारेमा

en: Basque
ne: बास्क़

en: Galician
ne: गैलिशियन्
