Redsys payment module (1.0.2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Language
da: Sprog

en: Currency
da: Valuta

en: Your e-mail
da: Din e-mail

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Live
da: Eksisterende

en: Dutch
da: Hollandsk

en: German
da: Tysk

en: Polish
da: Polsk

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: Swedish
da: Svensk

en: About
da: Om

en: Card
da: Kort

en: Catalan
da: Catalansk

en: Select payment method
da: Vælg betalingsmetode

en: Basque
da: Baskisk

en: Galician
da: Galicisk
