Redsys payment module (1.0.2) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Swedish
ml: സ്വീഡിഷ്

en: Catalan
ml: കാറ്റലന്‍

en: Basque
ml: ബാസ്ക്

en: Galician
ml: ഗാലിഷ്യന്‍
