Redsys payment module (1.0.2) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Language
es: Idioma

en: Currency
es: Moneda

en: Test
es: Prueba

en: Send
es: Enviar

en: Your e-mail
es: Su correo electrónico

en: Pay
es: Pagar

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Commerce
es: Comercio

en: Live
es: En producción

en: Dutch
es: Holandés

en: German
es: Alemán

en: Polish
es: Polaco

en: Portuguese
es: Portugués

en: Swedish
es: Sueco

en: About
es: Acerca de

en: Card
es: Tarjeta

en: Catalan
es: Catalán

en: Basque
es: Euskera

en: Galician
es: Gallego
