Reference by view mode (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Id
bg: Номер

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: and
bg: и

en: Direction
bg: Посока
