Reference by view mode (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Operator
ca: Operador

en: Sort by
ca: Ordena per

en: or
ca: o

en: and
ca: i

en: Direction
ca: Direcció

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: View modes
ca: Modes de visualització
