Reference by view mode (1.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Label
de: Beschriftung

en: Id
de: ID

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: or
de: oder

en: and
de: und

en: Direction
de: Richtung

en: Field types
de: Feldtypen

en: View modes
de: Inhaltsdarstellungen
