Reference by view mode (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: or
eu: edo

en: and
eu: eta

en: Direction
eu: Helbidea

en: Field types
eu: Eremu motak
