Reference by view mode (1.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: Id
fa: شناسه

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Operator
fa: عملگر

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: or
fa: یا

en: and
fa: و

en: Direction
fa: جهت

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش
