Reference by view mode (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Operator
gl: Operador

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: or
gl: ou

en: and
gl: e

en: Direction
gl: Dirección
