Reference by view mode (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Label
hi: लेबल

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: or
hi: अथवा

en: and
hi: और

en: Direction
hi: दिशा
