Reference by view mode (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Direction
hy: Ուղղություն
