Reference by view mode (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Label
it: Etichetta

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Operator
it: Operatore

en: Sort by
it: Ordina per

en: or
it: o

en: and
it: e

en: Direction
it: Direzione

en: Field types
it: Tipi di campo

en: View modes
it: View mode
