Reference by view mode (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Operator
lt: Operatorius

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: or
lt: arba

en: and
lt: ir

en: Direction
lt: Kryptis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
