Reference by view mode (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: and
ne: र

en: Direction
ne: दिशा
