Reference by view mode (1.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: or
pl: lub

en: and
pl: i

en: Direction
pl: Kierunek

en: Field types
pl: Typy pól

en: View modes
pl: Tryby wyświetlania
