Reference by view mode (1.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Label
pt: Etiqueta

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Operator
pt: Operador

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: or
pt: ou

en: and
pt: e

en: Direction
pt: Direção

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: View modes
pt: Modos de visualização
