Reference by view mode (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: or
ro: sau

en: and
ro: și

en: Direction
ro: Direcție

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: View modes
ro: Moduri de vizualizare
