Reference by view mode (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Operator
sk: Operátor

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: or
sk: alebo

en: and
sk: a

en: Direction
sk: Smer

en: Field types
sk: Typy polí

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
