Reference by view mode (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Operator
tr: İşletmen

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: or
tr: ya da

en: and
tr: ve

en: Direction
tr: Yön

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: View modes
tr: Görüntüleme kipleri
