Reference by view mode (1.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Operator
ar: العامل

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: or
ar: أو

en: and
ar: و

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Field types
ar: أنواع الحقل
