Reference by view mode (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: or
az: və ya

en: and
az: və

en: Direction
az: İstiqamət

en: Field types
az: Sahə növləri

en: View modes
az: Baxış rejimləri
