Reference by view mode (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: and
be: і

en: Direction
be: Накірунак

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: View modes
be: Лады выглядаў
