Reference by view mode (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: or
bo: ཡང་ན

en: and
bo: དང་

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས
