Reference by view mode (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: and
bs: i
