Reference by view mode (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Operator
cs: Operátor

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: or
cs: nebo

en: and
cs: a

en: Direction
cs: Směr

en: Field types
cs: Typy polí

en: View modes
cs: Režimy zobrazení obsahu
