Reference by view mode (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: or
cy: neu

en: and
cy: ac

en: Direction
cy: Cyfeiriad
