Reference by view mode (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Operator
da: Operand

en: Sort by
da: Sortér efter

en: or
da: eller

en: and
da: og

en: Direction
da: Retning

en: Field types
da: Felttyper
