Reference by view mode (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Operator
el: Τελεστής

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: or
el: ή

en: and
el: και

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
