Reference by view mode (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: and
eo: kaj

en: Direction
eo: Direkto
