Reference by view mode (1.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Label
es: Etiqueta

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Operator
es: Operador

en: Sort by
es: Ordenar por

en: or
es: o

en: and
es: y

en: Direction
es: Dirección

en: Field types
es: Tipos de campo

en: View modes
es: Modos de visualización
